درباره قالیشویی رشت

درباره قالیشویی رشت

ما مجاز هستیم و از اتحادیه پروانه رسمی فعالیت گرفته ایم. پس با خیال راحت به عنوان یک قالی شویی معتبر به ما اعتماد کنید. تجربه چندین ساله ما پشتوانه اعتماد شماست. ما بیش از یک دهه تجربه را با دانش روز دنیا تلفیق کرده ایم تا بهترین قالیشوی در رشت باشیم. پس روی تضمین دادن های ما تردید نکنید.

تجهیزات قالیشویی در رشت اینجا مدرن و به روز است. این یک ادعا نیست، از روی کیفیت خدمات ما می توانید به تکنولوژی به کار رفته در پروتکل شستشو استناد کنید.

باشگاه مشتریان قالیشویی رشت

باشگاه مشتریان قالیشویی رشت

باشگاه مشتریان ما سرمایه ماست. ما برای تقدیر و تشکر از مشتریان وفادار خود سیستمی مهمیا کرده ایم تا بین مشتریانی که ما را از خود می دانند و دیگران تفاوت قائل شویم . با عضویت در باشگاه مشتریان قالیشویی محدوده رشت بیشتر تخفیف بگیرید، هدیه بگیرید و تجربه برخورداری از خدمات ما را لذت بخش تر کنید.

تخفیف های ویژه در بهترین قالیشویی رشت

تخفیف های ویژه در بهترین قالیشویی رشت

قیمت ها در مجموعه قالیشویی رشت کاملا منطبق بر نرخ نامه اتحادیه است. علاوه بر ارائه قیمت های منصفانه ما در کارخانه بزرگ قالی شویی رشت جشنواره های تخفیفاتی شگفت انگیزی را ترتیب داده ایم. با این تخفیف ها قیمت تمام شده خدمات قالی شویی برای شما به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

قالیشویی تمام اتوماتیک رشت

ما امکان ثبت سفارش آنلاین را مهیا کرده ایم

ما راه سفارش را راحت کردیم. می خواهید تلفنی ثبت سفارش کنید، چند شماره تماس آماده کرده ایم. می خواهید آنلاین ثبت سفارش کنید همین وب سایت در اختیار شماست.

آدرس سایت قالیشویی رشت

پل برقراری ارتباط با قالیشویی رشت

در قالیشویی رشت به دغدغه های شما عزیزان پاسخ داده می شود و برای راحتی شما راه های ارتباطی متنوعی را در نظر گرفته ایم. می توانید بعد از انتخاب قالیشویی رشت طبق یکی از راه های ارتباطی زیر ثبت سفارش خود را انجام دهید:

  • پلتفرم آنلاین

این یک ادعا نیست، روزانه تعداد زیادی از مشتریان کارخانه قالیشویی رشت از طریق بستر اینترنت ثبت درخواست شستشوی انوا فرش، مبلمان، موکت و ... را انجام می دهند. جهت این امر می توانید روی بنر زیر کلیک نمایید

لول میبریم لول میاریم
  • ثبت درخواست به صورت تلفنی

در صورتی که قصد دارید با کارشناسان مجموعه مشورت کرده و سپس ثبت درخواست خود را با خیال راحت تر انجام دهید می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید. تمامی ایام هفته کارشناسان قالیشویی رشت آماده ارائه خدمات و راهنمایی به شما عزیزان هستند.

قالیشویی با کاور رایگان
  • ثبت درخواست به صورت حضوری

قدم شما روی چشمان ما جای دارد. می توانید به هر دلیل حتی بازدید از دفتر قالیشویی به صورت حضوری به آدرس قالیشویی در رشت مراجعه نمایید. بی صبرانه منتظر دیدن روی ماه شما عزیزان هستیم.

ما همه جوره راه را برای شما باز گذاشته ایم.